MENU

Parking LOT 24

Ten parking został zweryfikowany przez serwis parking-pyrzowice.pl
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Ilość pojazdów

Opłata:

5.00 PLN / dobę

 

Brak wolnych miejsc.

Opis

Parking Pyrzowice

Wiemy, że liczy się dla Ciebie czas, zwłaszcza kiedy chcesz szybko dojechać na lotnisko. Już masz w głowie wymarzoną podróż, a tu nagle trzeba szukać miejsca parkingowego. Jesteśmy po to, abyś mógł spokojnie i bezpiecznie zaparkować samochód. 

Co oferuje nasz parking?

  • Parking usytuowany w najbliższym sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice 600m od lotniska

  • Parking dostępny całodobowo (24 h)

  • Transfer wliczony w cenę postoju

Co nas wyróżnia?

  • Bezpieczeństwo - nie proponujemy Ci byle jakiego miejsca postojowego tylko solidny, monitorowany i dozorowany parking, dzięki czemu Twój samochód będzie stale „na widoku”. 

  • Bezpłatny dostęp do Wi-Fi

  • Oświetlenie - nawet jeśli podróżujesz nocą, nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego. Dodatkowo nasz dozorca podpowie, gdzie najlepiej jest zostawić samochód

  • Ubezpieczenie parkingu - wszystko w trosce o Twój samochód i Twój spokój

Jak widzisz, u nas jest szybko, łatwo i bez zbędnych ceregieli. 

Nie martw się o to, że musisz dojechać na lotnisko komunikacją miejską - nasz transfer naprawdę się opłaca, nawet jeśli podróżujesz sam. 

Dlaczego warto skorzystać z naszego parkingu?

Rozwiązanie, jakie Ci oferujemy, jest po prostu wygodne. Wyobraź sobie przeprawę na lotnisko z rozkrzyczanymi dziećmi. Oczywiście, że się da, ale jakim kosztem? Czy nie lepiej skorzystać z własnego samochodu i spokojnie dojechać na parking przy lotnisku? Stąd już tylko dosłownie kilka minut, by dostać się do terminala, zresztą transfer masz w cenie parkingu. Wybierając nas, stawiasz na wygodę

Czy masz jakieś alternatywy? Na pewno. Zawsze możesz pozostawić auto na parkingu miejskim, w centrum. Dlaczego to jednak nie będzie dobre rozwiązanie? Po pierwsze w mieście jest drożej, a po drugie parkingi miejskie nie są przystosowane do parkowania długoterminowego. Kolejna sprawa to bezpieczeństwo. Lecisz na urlop i masz się jeszcze martwić tym, co się dzieje z Twoim samochodem? Przesada! Lepiej postaw auto na naszym parkingu - spokojnie spędzisz urlop, a Twój samochód będzie stał tam, gdzie go postawiłeś. 

Jeśli mimo wszystko obawiasz się o swoje cztery koła, na pewno przekona Cię fakt, że nasz parking posiada ubezpieczenie. W razie, gdyby cos się stało (chociaż to mało prawdopodobne), dostaniesz odszkodowanie.

Dodaj komentarz

Ocena*:
Imię*:
Komentarz*:
Akceptuję regulamin*:

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię:
Komentarz:
Akceptuję regulamin*:
add to fav
plejlista
Twój email (opcjonalnie):
Powód*:
Dodatkowa wiadomość: