Parking Art-Lot

(5 opinii klienta)

80,00 

Parking dostępny całodobowo, oświetlony, bezpłatny dostęp do WI-FI, monitorowany, dozorowany, ogrodzony, ubezpieczony, transport na lotnisko w cenie!

PARKING ART-LOT PYRZOWICE, UL. Transportowa 6

Rezerwacja telefoniczna +48 517 751 917

Na miejscu możliwość płatności kartą lub gotówka

Parking Pyrzowice usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice – Pyrzowice, dostępny całodobowo (24 h, 7 dni w tygodniu), monitorowany, dozorowany, ogrodzony, oświetlony, bezpłatny dostęp do WI-FI, ubezpieczony, transfer w cenie.

W razie potrzeby posiadamy kable rozruchowe , akumulator ,kompresor – służymy pomocą . Na parkingu jest możliwość skorzystanie z WC , ZAPRASZAMY

TRANSPORT NA LOTNISKO W CENIE – GRATIS Busem 9-cio osobowym, wygodnym, 3 minuty do Terminala Lotniska , szybka i miła obsługa!

LOKALIZACJA PARKINGU: PYRZOWICE, UL. Transportowa 6

5 opinii dla Parking Art-Lot

 1. dariazakupy96

  Odbieraliśmy samochód o 5 rano. Ciemno. Oglądam samochód a tam jedno wielkie przerysowanie. Ktoś wjechał, przytulił się do mojego samochodu i jechał dalej. Zdarty lakier i cały bok przerysowany. Dzwonię do właściciela, on mi na to, że kamera nie obejmuje tego terenu i niestety nie uda nam się ustalić kto jest sprawcą. Przeszłam się po całym parkingu i oglądałam inne samochody w poszukiwaniu podobnych uszkodzeń ale bezskutecznie. Nas na miejsce parkingowe odprowadzał pracownik, sądzę że sprawcę również ale informacji nie wyciągnę. Dałam kilka dni na zbadanie tematu, przejrzenie kamer , jakąkolwiek informacje. Myślą Państwo, że ktoś zadzwonił? Nieeee. Dzwonię dzisiaj ja, Pan mi próbuje wmówić, że przyjechałam na parking tak zniszczonym i zarysowanym autem. Ale wisienką na torcie jest zakończenie rozmowy, w której oznajmił, że idzie na policję zgłosić wyłudzenie z mojej strony bo przyjechałam zniszczonym i chce pieniądze.

  W regulaminie jest wyraźne napisane, że Zarządca nie odpowiada za szkody powstałe na jego parkingu. Ale ten sam Zarządca zapewnia, że parking jest monitorowany i dozorowany.

 2. Zawiedziony

  Nie polecam, w razie problemów z odpaleniem samochodu po tygodniowym postoju nie użyczą ani prądu czy też szarpnąć, tym bardziej że miałem i kable i linkę. Nawet nie pomogą wypchnąć auta na ulicę, a pracownik się patrzy i bezczelnie się śmieje. Tylko kasa z góry – najważniejsze. ODRADZAM. HAMSTWO.

 3. Agata i Ewa

  Obsługa profesjonalna i pomocna w 100% nawet z uruchomieniem auta roztrzepanych blondynek które pozostawiły auto na światłach na cały tydzień… ? – bardzo dziękujemy za pomoc.

 4. Monika

  ok

 5. Marcin

  Bardzo polecam ten parking bardzo szybki transfer, plac do parkowania zadbany i dobrze utwardzony.

Dodaj opinię
Scroll to Top