Ubezpieczenie Parkingu - Brak danych
Oświetlenie parkingu - Brak danych
Centralny Parking Pyrzowice jest ogrodzony
Centralny Parking Pyrzowice nie oferuje garaży
Centralny Parking Pyrzowice oferuje darmowy transfer
Monitoring parkingu - Brak danych
Centralny Parking Pyrzowice / Faktury VAT - brak danych
Strzeżenie parkingu - Brak danych
Odległość parkingu od lotniska wynosi 400m

Pasażerowie, przyjeżdżający na lotnisko Katowice Pyrzowice, często korzystają z opcji pozostawienia swojego samochodu na czas podróży na parkingu pod lotniskiem. Sprawdzony prywatny parking w Pyrzowicach to bezpieczne rozwiązanie, które pozwala wygodnie dojechać na lotnisko, bez konieczności wynajmowania drogiej taksówki czy proszenia o przysługę znajomych.

Szeroka oferta parkingów obejmuje te małe i kameralne, w których miejsca postojowe mieszczą się na podwórkach mieszkańców i które zapewnią nam wręcz rodzinną obsługę, choć czasami nie mają wysokich standardów i z powodu niewielkich rozmiarów, niejednokrotnie brakuje na nich wolnych miejsc. Są też duże, zbudowane przy trasie wiodącej na główny parking lotnisko, które są bardziej profesjonalne i zautomatyzowane, zwykle jednak przegrywają pod względem oferty cenowej.

Wybierając się w podróż warto poświęcić kilka minut na znalezienie swojego parkingu, wpisując w wyszukiwarkę choćby najprostsze hasło: Pyrzowice parking, a także, dla pewności, iż dotrzemy na odprawę na czas, sprawdzić wcześniej trasę dojazdową i zarezerwować miejsce postojowe.

My pragniemy zachęcić Państwa do skorzystania z oferty dużego i bezpiecznego parkingu, który znajduje się zaledwie kilkaset metrów od lotniska. Nasz parking centralny pyrzowice gwarantuje najlepsze ceny, znaczny rabat za wcześniejszą rezerwację oraz bezpłatny dowóz pod terminal i z powrotem.

Cennik parkingu
Ilość DniCena
1 Dzień25 zł
2 Dni25 zł
3 Dni30 zł
4 Dni30 zł
5 Dni35 zł
6 Dni40 zł
7 Dni45 zł
8 Dni50 zł
9 Dni55 zł
10 Dni60 zł
11 Dni65 zł
12 Dni70 zł
13 Dni75 zł
14 Dni80 zł
Kolejne dni+? zł

Wybierz datę planowanego postoju i oblicz koszt

Data przyjazdu:
Godzina przyjazdu:
Data odjazdu:
Godzina odjazdu:
Ilość pojazdów: